Witamy na naszej stronie.

Działamy na rynku od czerwca 1998 roku. Te wszystkie lata pozwoliły nam na zdobycie doświadczenia.

Nasza praca jest dla nas pasją a każdy komputer wyzwaniem. Doświadczenie, profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie w to, co robimy sprawiają, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się sprzedażą serwerów, komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych  a także peryferii – drukarek, tabletów, aparatów cyfrowych itp.

Oferujemy pełne oprogramowanie dla firm i instytucji oraz klientów indywidualnych wiodących producentów.

Doradzamy jak wybrać sprzęt i technologię, która spełni Państwa oczekiwania a także służymy radą przy instalacji i montażu. Nasze komputery i sprzęt komputerowy charakteryzują się praktycznie 100% niezawodnością dzięki specjalistycznym podzespołom wykonanym w najnowszych technologiach, przez wyspecjalizowane koncerny (Intel, AMD, IBM, HP itd.).

 

  • Prowadzimy również serwis sprzętu i oprogramowania komputerowego (komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, serwery itp).
  • Serwisujemy także sprzęt na miejscu u klienta.
  • Pomagamy w tworzeniu i modernizacji sieci lokalnych oraz bezprzewodowych.
  • Projektujemy i tworzymy strony internetowe.

To wszystko pomogło nam szybko zdobyć zaufanie sporej grupy wymagających klientów. Naszymi klientami są zarówno instytucje, prywatne przedsiębiorstwa a także indywidualni odbiorcy.

Życzymy Państwu, aby zakupiony sprzęt był dla Was źródłem korzyści a jego użytkowanie sprawiało Wam niesłychaną radość oraz pomoc w pracy, nauce i rozrywce...

 

skiPComputers